3. HNL Istok

Rezultati 2. Kola: Belišće – Osijek 1:1, Vukovar 1991 – Slavonija 3:4, Croatia Đakovo – Marsonia 1:2, Mladost – Oriolik 1:0, Višnjevac – Međimurje 0:3, BSK – Bjelovar 3:1, Slavija – Koprivnica 1:1 i Varaždin – Bedem 3:0.

Vukovar 1991 – Slavonija 3:4 (2:3)

Vukovar 1991 nakon gostujuće pobjede u Slavonskom Brodu nije uspio na svom terenu povećati bodovni konto, iznenadili su ih gosti iz Požege. Slavonija je povela pogotkom Jakeševića u 22. minuti, Boban je na 0:2 povisio u 28. Domaćini preko Pluma uspijevaju smanjiti na 1:2, ali već nakon četiri minute Vukovar prima treći pogodak, igrala se 37. minuta. U finišu prvog poluvremena Vukovar pogotkom Šest smanjuje na 2:3. U drugom poluvremenu se očekivalo izjednačenje, no u 61. minuti Jazvić postiže autogol za 2:4 i time gasi nadu Vukovara. U sudačkoj nadoknadi poraz je ublažio Šorli pogotkom za 3:4. Vukovar 1991 u trećem kolu ( srijeda 7. rujna 2016.) gostuje u Osijeku domaćin je Osijek II.