Greška
  • JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 100

Pobjeda Vukovara 1991

Vukovar 1991 - Croatia đakovo Vukovar 1991 - Croatia đakovo Foto: Vedran Vuleta

Nogometaši Vukovara 1991 u petom kolu 3. Hrvatske nogometne lige Istok pobjedili su na domaćem terenu Croatiu iz Đakova rezultatom 2:0.

Vukovarci su poveli pogotkom Ivana Pluma u 48. minuti, da bi u 83. minuti Miloš Mišić postavio konačnih 2:0.

Vukovarci sada imaju tri pobjede i dvije izgubljene utakmice, a u šestom kolu  na gostujućem terenu igraju protiv Mladosti iz Ždralova. Uakmica je na rasporedu 24.09. u 16:00.

HNK Vukovar 1991: Burcsa Davor, Suton Dominik, Marinčić Dominik, Ružek Antun, Jazvić Mario, Lovrić Drago, Malecki Vedran, Šibalić Dražen, Šest Saša (77` Mišić Miloš), Plum Ivan (90`Rist Ivan), Šorli Matej (88` Brajković Dino).

Croatia Đakovo: Gavljak Jan, Novoselić Ivan, Križanović Mario, Mišić Josip, Milardović Josip, Galičić Dino (55` Jesus Oliveira Miguel), Nikolić Branko, Bogdanović Ivan, Nikolić Kovačić Stjepan (58` Penava Ivan), Šimičić Stjepan, Stipanović Dino (70` Grbeša Neven).

Suci: Maksimčuk Mihael, Hrmić Oliver, Buček Vladimir. Culek Stjepan   (delegat), Karalić Mihael (4. sudac).