Greška
  • JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 99

Vukovar 1991 - Osijek 1:4

HNK Vukovar 1991 na svom je terenu u šesnaestini Hrvatskog kupa pred više stotina gledatelja ugostio prvoligaša Osijek.

Vukovar 1991 dobro stoji u prvenstvu i očekivao se snažan otpor. No već na početku utakmice u 2. minuti gosti vode pogotkom Grgića. Autogolom Sutona u 10. minuti gosti su poveli s 0:2. Sve je bilo riješeno u 18. minuti susreta kada je Ejupi postigao pogodak za 0:3 iz kaznenog udarca. Špoljarić je u 57. minuti povisio na 0:4 a počasni pogodak za Vukovar 1991 je postigao Brajković u 80. minuti susreta. U prvenstvu dosta dobro igramo a čak smo u drugom poluvremenu pokazali da znamo igrati. Međutim rani golovi su nas poremetili. To je razlika između profesionalizma i amaterizma. Apsolutno zaslužena pobjeda Osijeka, želim im sve najbolje u kupu i prvenstvu - rekao je trener HNK Vukovar 1991 Goran Meštrović. - Zadovoljan sam izvedbom i što se nitko nije ozlijedio. Zadovoljan sam što smo rano poveli 3:0 pa sam mogao napraviti rotacije koje sam planirao. Ponašali smo se kako i priliči prvoligašu i to veseli čovjeka - rekao je trener Osijeka Zoran Zekić.