Odličan nastup Vukovarskog sokola

Vukovarski sokol je ovu nedjelju 25.09. 2016 sudjelovao na međunarodnom natjecanju Teogeneš izazov 5 u grapplingu i MMA koje se održavalo u Sportskom domu Radnički u Beogradu u organizaciji Theogenes MMA Fighting Team a na kojem je sudjelovalo preko 200 natjecatelja. Borbe su se održavale u grapplingu no gi kao i u amaterskom MMA i semi pro MMA. Ekipa Vukovarskog sokola sastojala se od 4 borca Denis Matijašević, Dominik Matijašević, Andrija Dinješ i na svom prvom natjecanju Hrvoje Hrček predvođeni trenerom Josipom Crnjac, a borili su se svaki u svojoj težinskoj kategoriji u grapplingu no gi i semi pro MMA borbama. U međunarodnoj konkurenciju ponovo su bili vrlo uspješni s osvojenih 8 medalja, i to Hrvoje Hrček koji je na svom prvom natjecanju u grapplingu no gi osvojio zlatnu medalju, a u semi pro MMA borbi također po prvi put osvojio je drugo mjesto. Standardno dobri bili su i Denis Matijašević koji je osvojio i u grapplingu no gi i u semi pro MMA drugo mjesto, Dominik Matijašević također je bio drugoplasiran kao i Andrija Dinješ, obojica i u grapplingu no gi i u semi pro MMA borbama.