Karatisti uspješni na turnirima u Križu i Osijeku

Članovi Karate kluba Vukovar 91 23. listopada 2016. sudjelovali su na dva natjecanja i to na Međunarodnom karate natjecanju 2. kup Rudolfa Perešina u Križu te na 1. kolu otvorene lige Osječko-baranjske županije u Osijeku.

2. kup Rudolfa Perešina u Križu okupio je 545 natjecatelja iz 53 karate kluba i 5 država. Na ovom izuzetno jakom turniru Karate Klub Vukovar 91 sudjelovao je s 9 natjecatelja u pratnji trenera Igora Štalmajera. Svi vukovarski karatisti osvojili su medalje i to :

1. Mjesto su osvojili: Asja Štalmajer (učenice kate pojedinačno), kata tim juniori (Ivan Draganić, Alen Rubčić, Davor Macura), kata tim mlađi kadeti (Karlo Jukić, Karlo Kalanj, Ilaj Macura);

2. Mjesto osvojili su : Davor Macura (juniori kate pojedinačno), Ema Štalmajer (mlađe kadetkinje kate pojedinačno);

3. Mjesto osvojili su: Ivan Draganić (kadeti kate pojedinačno), Alen Rubčić (kadeti kate pojedinačno), Karlo Kalanj (mlađi kadeti kate pojedinačno), Ilaj Macura (učenici kate pojedinačno), kata tim mlađe kadetkinje (Asja Štalmajer, Ema Štalmajer, Ema Pendić).

Na 1. kolu otvorene lige Osječko-baranjske županije 16 vukovarskih karatista, predvođenih trenerima Zoranom Kiraljem i Stefanom Gostimirevićem, sudjelovalo je u natjecanju koje je brojilo 179 sudionika iz 14 klubova.

Predstavnici vukovarskog karate kluba na osječkom natjecanju osvojili su ukupno 16 medalja i to:

1. Mjesto osvojili su: Lara Edelinski (borbe kadetkinja +54 ), Magdalena Kovačević (borbe mlađe kadetkinje +55), Karla Molnar (kate učenice), Ana Šoštarić (kate kadetkinje open), Tibor Vaskrsić (kate učenici open), kata tim učenici open (Tibor Vaskrsić, Vitto Furundžija, Ivano Bajrak);

2. Mjesto osvojili su: Ivano Bajrak (kate mlađi učenici open), Vitto Furundžija (kate učenici open), Dorijan Plavšić (borbe kadeti -45), Domagoj Puđa (borbe mlađi kadeti+57), Sebastijan Stanek (borbe kadeti-52), Marija Zera (borbe učenice -32),;

3. Mjesto osvojili su: Lori Kožar (borbe učenice -32), Dorotea Plavšić (borbe učenice -32), Domagoj Roško (kate učenici), Ema Tomić (kate mlađe učenice open).