Vukovar 1991 – Marsonia 1:1 (1:0)

Na otvaranju proljetnog dijela prvenstva Vukovar 1991 i Marsonia odigrali su neriješeno 1:1. Vukovar je imao puno više prigoda no gosti su iskoristili svoju jedinu priliku za pogodak vrijedan jednog boda. Vukovar je poveo pogotkom Saše Šest u 27. minuti susreta a na 1:1 je izjednačio Luka Mihaljević u 62. minuti – Mislim da su gledatelji mogli uživati u dobroj i tvrdoj utakmici gdje je definitivno Vukovar izgubio još dva boda. Presudila je neopreznost kod jedne jedine prigode gostiju. Ne znam je li Marsonia imala još koju prigodu, međutim iskoristila je tu svoju šansu. Nažalost, mi nismo iskoristili puno svojih šansi i završilo je 1:1. Raduje pristup momaka i fajterski i trkački, promašili smo šanse to je tako u sportu. Možda će nam se vratiti gdje ne budemo zaslužili, vidjet ćemo u tijeku prvenstva ali s ovakvim pristupom Vukovar se nema koga plašiti – rekao je trener HNK Vukovara 1991 Goran Meštrović.