NAJNOVIJE
Mitnica - Sloga (B) 1:1

2. Županijska nogometna liga Nogometnog središta Vukovar

Rezultati 3. kola:

Mitnica – Sloga (B) 1:1 (1:0 Domagoj Komadina '47, 1:1 Đorđe Savatić '86) 

Lovas – Radnički 1:2 (0:1 Igor Krizmanić '30, 1:1 Davor Luketić '39, 1:2 Ratomir Plišo '79)

Mohovo – Hajduk (B) 0:3 ( 0:1 Ivan Majetić '41, 0:2 Marko Lukinac '46, 0:3 Ermin Jurina '86)

Sremac – Hajduk (T) 2:4 (0:1 Danijel Matić '11, 0:2 Danijel Matić '18, 1:2 Matej Balić '39, 1:3 Domagoj Popović '68, 1:4 Josip Blažević '80 i 2:4 Antonio Tulić '86).

Poredak:

  1. Mitnica, Vukovar 7

  2. Hajduk, Tovarnik 6

  3. Hajduk, Bapska 6

  4. Sloga, Borovo 4

  5. Sremac, Ilača 4

  6. Mohovo, Mohovo 3

  7. Radnički, Vukovar 3

  8. Lovas, Lovas 1

Parovi 4. kola: Sloga – Radnički, Hajduk (T) – Lovas, Hajduk (B) – Sremac, Mitnica – Mohovo.

(Ponedjeljak, 21 Rujan 2020 18:19)
9. kolo Prve županijske nogometne lige Vukovarsko-srijemske

Rezultati 9. kola: Nosteria – Budućnost 1:3, Borac – Croatia 2:2, Slavonija – Mladost (V) 2:1, Negoslavci – Slavonac 1:2, Tomislav – Vidor Matijević 3:0, Jadran – Mladost (C) 4:0, Posavac – Vrbanja 1:4, Bršadin – Sinđelić 0:0, Sloga (R) – Fruškogorac 3:0.

Poredak:

  1. Tomislav, Cerna 22

  2. Vrbanja, Vrbanja 18

  3. Slavonija, Soljani 17

  4. Slavonac, Gradište 17

  5. Budućnost, Šiškovci 16

  6. Croatia, Bogdanovci 15

  7. Borac, Drenovci 15

  8. Sinđelić, Trpinja 13

  9. Nosteria, Nuštar 13

  10. Mladost, Cerić 12

  11. Bršadin, Bršadin 11

  12. Jadran, Gunja 11

  13. Negoslavci, Negoslavci 10

  14. Mladost, Vođinci 8

  15. Posavac, Posavski Podgajci 7

  16. Vidor Matijević, Srijemske Laze 7

  17. Fruškogorac, Ilok 7

  18. Sloga, Račinovci 7

Parovi 10. kola: Budućnost – Fruškogorac, Sinđelić – Sloga (R), Vrbanja – Bršadin, Mladost (C) – Posavac, Vidor Matijević – Jadran, Slavonac – Tomislav, Croatia – Slavonija, Nosteria – Borac.

(Ponedjeljak, 21 Rujan 2020 17:56)
7. kolo Međužupanijske nogometne lige SiB

Rezultati 7. kola: Radnički (M) – Radnički (Ž) 6:2, Višnjevac – Torpedo 5:1, Šokadija – Slavonac (K) 1:0, Borac (KV) – Grabovac 2:1, Dilj – Borinci 2:0, Zrinski – HAŠK Sokol 0:0, Borac (B) – Olimpija 1:1, Otok – Frankopan 4:2, Mladost – Darda 1:3.

Poredak:

  1. Radnički, Mece 18

  2. Darda, Darda 18

  3. Borac, Kneževi Vinogradi 16

  4. Dilj, Vinkovci 13

  5. Višnjevac, Višnjevac 13

  6. Mladost, Đakovačka Satnica 11

  7. Borac, Bobota 10

  8. Slavonac, Komletinci 10

  9. Grabovac, Grabovac 10

  10. Šokadija, Babina Greda 10

  11. Otok, Otok 9

  12. Radnički, Županja 9

  13. Zrinski, Bošnjaci 9

  14. HAŠK Sokol, Stari Jankovci 7

  15. Olimpija, Osijek 4

  16. Borinci, Jarmina 4

  17. Frankopan, Rokovci-Andrijaševci 3

  18. Torpedo, Kuševac 2

Parovi 8. kola: Radnički (Ž) – Darda, Frankopan – Mladost, Olimpija – Otok, HAŠK Sokol – Borac (B), Borinci – Zrinski, Grabovac – Dilj, Slavonac (K) – Borac (KV), Torpedo – Šokadija, Radnički (M) – Višnjevac.

(Ponedjeljak, 21 Rujan 2020 17:53)
PU VSŽ: vikend obilježile prometne nesreće, požari, provale

U vremenu od 1,30 do 5 sati 20. rujna u stanu 51-godišnjakinje u Vukovaru izbio je požar. U vrijeme požara u stanu se nalazio 21-godišnjak, no nije ozlijeđen, Izvijestila je PU vukovarsko-srijemska.

(Ponedjeljak, 21 Rujan 2020 17:08)
Novi napad u Vukovaru

PU Vukovarsko – srijemska je priopćila kako je u nedjelju, oko 00.20 sati, ispred ugostiteljskog objekta u ulici Slobode u Vukovaru nekoliko osoba verbalno, a potom i tjelesno napalo 36-godišnjaka i 31-godišnjaka.

(Ponedjeljak, 21 Rujan 2020 16:55)
Panel diskusija: Kako se prošlost reflektira na sadašnjost?

Kako se prošlost reflektira na sadašnjost, naziv je panel diskusije za mlade održane u organizaciji Europskoga doma Vukovar (EDVU) i uz potporu Zaklade Friedrich Ebert iz Zagreba. Diskusija je održana u Gradskome muzeju Vukovar, a sudjelovali su prof.dr.Nebojša Blanuša s Fakulteta političkih znanosti u Zagrebu, dr.Boris Stamenić iz Documente, dr.sc.Lana Mayer i Ivor Mayer iz Europskoga doma Vukovar te Branka Vierda iz zagrebačke Inicijative mladih za ljudska prava.

(Ponedjeljak, 21 Rujan 2020 16:53)
Vrijeme izolacije skraćuje se na 10 dana

Ravnatelj Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo Krunoslav Capak najavio je u ponedjeljak nove kriterije za testiranje i izolaciju, potvrdivši da se vrijeme izolacije sa sadašnjih 14 skraćuje na deset dana, prenosi Hina.

(Ponedjeljak, 21 Rujan 2020 16:02)

Iskra pobjednik turnira u sjedećoj odbojci

Klub sjedeće odbojke Vukovar je 7. svibnja 2017 organizirao međunarodni turnir u sjedećoj odbojci. Sudjelovalo je pet klubova podijeljenih u dvije skupine. U skupini A našli su se KSO Iskra Bugojno (BiH), KSO Čelik Zenica (BiH) i OKI Zagreb - dosadašnji osvajač prva dva turnira. Skupina B : OKI Split, KSO Vukovar 2 i KSO Vukovar 1 Kako se i očekivalo skupina A je bila vrlo jaka i neizvjesna do same završnice gdje je posljednja utakmica odlučivala o finalistu i o momčadi koja će igrati za treće mjesto, jer se stvorio krug gdje je svaka momčad pobijedila sa po 2:1 u setovima - Iskra-Čelik 2:1,Zagreb - Iskra 2:1,Čelik - Zagreb 2:1, pa je tako u finalu završila Iskra Bugojno s boljim omjerom poena(+2) u odnosu na drugoplasirani Čelik Zenica(0) i trećeplasirani Zagreb (-2). slika-02Skupina B je bila malo lakša gdje je Vukovar 1 s dvije pobjede (Vukovar 1 - Vukovar 2 2:0, Vukovar 1 - Oki Split 2:0) u grupi osvojio prvo mjesto i finale s Iskrom Bugojno, dok je ekipa Vukovara 2 pobijedivši Split sa 2:0 izborila utakmicu za treće mjesto protiv Čelika iz Zenice. Treće mjesto osvojila je ekipa Čelika iz Zenice pobijedivši Vukovar 2 s 2:0 u setovima, a novi pobjednik turnira je ekipa Iskre iz Bugojna koja je pobijedila Vukovar 1 u finalu rezultatom 3:0 u setovima. Turnir su otvorili predstavnici grada Vukovara Dado Marković viši stručni suradnik za sport i branitelje i Tomislav Josić predsjednik savjeta za branitelje gradonačelnika grada Vukovara. Turnir je odigran u sportskoj dvorani OŠ Antun Bauer.

Pročitano 1394 puta
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)
Objavljeno u Sport

FACEBOOK KOMENTARI

Poveži se s nama

Iz naših foto galerija