Karatisti nastupili u Osijeku

Karatisti Vukovara '91 Karatisti Vukovara '91

Karate klub Vukovar '91. nastupio je 21. svibnja 2017. godine na 17. Karate Turniru mladeži u Slavonskom Brodu, na kojem je sudjelovalo 140 natjecatelja iz 8 klubova. Karatiste Vukovara vodili su trener Igor Štalmajer i asistentica Anita Ključik.

Karate klub Vukovar 2

Prva mjesta osvojili su: Ivan Varga ml. učenici kate, Karla Molnar ml. kadetkinje kate, Renata Selak ml. učenice kate, Domagoj Roško ml. kadeti kate i Ema Tomić ml. učenice kate.

Druga mjesta osvojili su: Lucija Josić cicibanke kate, Marija Zera učenice borbe, Yasin Younis učenici kate, Tibor Vaskrsić učenici kate.

Treća mjesta osvojili su: Luka Varga učenici kate, Karlo Balog Širić učenici borbe, Dorotea Plavšić kadetkinje borbe, Lori Kožar učenice borbe, Luka Milobara učenici kate i Vitto Furundžija učenici kate. Nastupila je i Aleksandra Podgorica, no nažalost nije ostvarila plasman.