Vukovar 1991 – Međimurje 2:3

Vukovar 1991 - Međimurje Vukovar 1991 - Međimurje Foto: Kery

Nogometaši Međimurja potvrdili su pobjedom u Vukovaru prvo mjesto i status najbolje ekipe prvenstva. Poveli su gosti pogotkom bivšeg igrača Vukovara 1991 Nenada Erića u 35. minuti susreta, isti igrač još je dva puta pogađao mrežu bivšeg kluba, u '75 i '82. minuti. Za Vukovar 1991 pogotke su postigli u završnici utakmice Dominik Suton u '85. i Saša Šest u '87. minuti. Do kraja prvenstva ostalo je još jedno kolo koje neće ništa rješavati. Prvenstvo je osvojilo Međimurje dok je Varaždin drugi. Iz lige ispadaju posljednji Višnjevac a najvjerojatnije i pretposljednja Koprivnica. Vukovaru 1991 ostaje gostovati zadnju utakmicu u Oriovcu.

Rezultati 29. kola: Slavija – Belišće 3:1, BSK – Varaždin 1:2, Višnjevac – Bedem 0:2, Mladost – Koprivnica 2:0, Croatia Đakovo – Bjelovar 3:1, Vukovar 1991 – Međimurje 2:3, Osijek – Oriolik 3:1, Slavonija – Marsonia 3:1.