Vukovar 1991 - Vuteks Sloga 1:2

Vukovar 1991 - Vuteks Sloga Vukovar 1991 - Vuteks Sloga Foto: Kery

U 3. kolu 3. HNL Istok na stadionu u Borovu Naselju odigran je gradski derbi između HNK Vukovar 1991 i NK Vuteks Sloge. Nogometaši Vukovar 1991 izgubili 1:2. Bila je to borbena, izjednačena i fer utakmica u kojoj su obje ekipe imale svoje prigode, no gosti su iskoritili dvije i došli do pobjede. Vuteks Slogu je u vodstvo doveo Danijel Spasić lijepim pogotkom s 20-ak metara, igrala se 27. minuta susreta. Na 1:1 izjednačio je Vedran Uhlarik u '34. Pobjedu gostima donosi svojim drugim pogotkom Danijel Spasić u 61. minuti susreta.  Sudac Krešimir Vidačić pokazao je 7 žutih kartona, 3 igračima Vukovara  i 4 igračima Vuteks Sloge.

Rezultati 3. kola: Marsonia – Zrinski (J) 0:0, Slavija – Vihor 0:2, Bedem – Graničar 4:1, Kutjevo – Belišće 3:1, Čepin – Sloga (NG) 3:1, Croatia Đakovo – Slavonija 1:1, NAŠK –Oriolik 3:0.