Borovo – Slatina 19:33

Borovo - Nexe II Borovo - Nexe II Foto: Kery

2. Hrvatska rukometna liga Istok

Rukometaši Borova na svom terenu izgubili od Slatine 19:33. Gosti su bolje ušli u utakmicu i imali su početno vodstvo 0:3, Borovo je smanjilo na 3:4 i držalo je zaostatak od 2-3 gola razlike sve do pred kraj prvog poluvremena. Kod rezultata 9:11 gosti prave seriju od 6 pogodaka i na odmor se odlazi rezultatom 9:17. Bila je to nedostižna prednost za mlade rukometaše Borova.

Drugo poluvrijeme proteklo je u znaku gostiju a konačan rezultat bio je 19:33. Najbolji strijelci u redovima domaćina bili su Žulj i Pinjuh s 4 pogotka dok su za goste najbolji strijelci bili Fran Čurić s 10 i Ivan Repić sa 7 pogodaka. U ostalim susretima 4. kola:  Osijek 2 – Valpovka 35:25, Brod – Nexe 2 27:32, Đakovo – Županja 33:30, Feniks Osijek – Nova Gradiška 32:39