Enna Vukovar – Marina Kaštela 0:3

Enna Vukovar - Olimpik Enna Vukovar - Olimpik Foto: Kery

Superliga za odbojkašice

Nakon dvije uzastopne pobjede Enne Vukovar očekivala se nova pobjeda vukovarskih odbojkašica, no gošće su došle do pobjede u tri seta. Prvi set je završio 22:25, u sljedeća dva seta dominirale su gošće, drugi su dobile 14:25 a treći 16:25. Bila je to noć Marine Kaštele u kojoj im je sve polazilo za rukom, od servisa do bloka. S druge strane Enni Vukovar gotovo ništa nije prolazilo iako su se borile i pokušale vratiti u igru. Prva četiri kola su pokazala da je liga vrlo izjednačena i da svaka ekipa može dobiti svakoga, tako je vodeća Rijeka CO na svom terenu izgubila od Marine Kaštele 2:3, a Marina Kaštela na svom terenu izgubila od šestoplasiranog Splita 0:3. U sljedećem kolu Enna Vukovar gostuje u Osijeku.

Rezultati 4. kola: Olimpik – Rijeka CO 1:3, Split – Osijek 2:3, Enna Vukovar – Marina Kaštela 0:3, Brda – Poreč 3:1.