Enna Vukovar – Osijek 3:2

Enna Vukovar - Poreč Enna Vukovar - Poreč Foto: Kery

Nakon kratke stanke odigrane su dvije utakmice 12. kola Superlige. Vukovarske odbojkašice teže su od očekivanog došle do pobjede nad Osijekom, a odluka o pobjedniku pala je tek u petom setu. Osijek je dobio prvi set 27:29, izjednačile su domaće odbojkašice u drugom setu kojeg su dobile 25:20. Kada su treći set dobile 25:15 činilo se da utakmica ide prema završetku, no gošće su uzvratile u četvrtom setu dobivši ga 23:25. Pobjeda je ipak otišla na stranu Enne Vukovar 3:2, 15:12 u petom setu. U drugom susretu Brda – Marina Kaštela 0:3. Split i Rijeka CO igraju 14., a Olimpik – Poreč 15. siječnja 2020.