Borovo – Đakovo 64:97

Borovo - Vinkovci Borovo - Vinkovci

Nastavljeno je natjecanje u 2. Hrvatskoj košarkaškoj ligi Istok utakmicama 10. kola. Košarkaši Borova na svom su terenu izgubili od Đakova 64:97. Već na početku utakmice bilo je jasno da mlada ekipa Borova neće moći parirati Đakovu. Gosti su prvu četvrtinu dobili 18:8 a drugu 34:14. Na odmor se otišlo rezultatom 22:52. Gosti su i u nastavku držali tu prednost za konačnih 64:97. Najbolji strijelac utakmice bio je Filip Škrinjarić s 27 koševa dok je najbolji domaći strijelac Jovan Đuričić s 19 koševa. U ostalim susretima KA Osijek – Olimp Inspekt –ing 71:91, Požega – Rekord Tim 79:81 i Vinkovci – Županja 78:51.

Borovo: Jovan Đuričić 19, Nemanja Tomić 12, Ivan Papeša 8, Mihajlo Ostojić 7, Aleksandar Jakovljević 4, Mateo Pravdić 2, David Rajaković 2, Robert Ragač 0, Đorđe Trbulin 0.

Đakovo: Filip Škrinjarić 27, Nikola Turalija 21, Marko Karlović 14, David Vukadin 10, Neven Ćupić 8, Dominik Pavlović 6, Marin Namjesnik 5, Filip Zgonjanin 4, Tomislav Kelava 2, Alen Lončarić 0.