Kutjevo – Vukovar 1991 0:5 (0:3)

Novu su pobjedu ostvarili nogometaši Vukovara 1991 u Kutjevu i tako se probili na 5.  mjesto prvenstvene ljestvice. Utakmica je bila praktički riješena u prvih 20 minuta kada je Vukovar vodio s 3:0. Vodeći pogodak na utakmici postigao je Josip Barišić već u 3. minuti susreta. Na 2:0 povisio je Marko Mrkonjić u '15., a pet minuta kasnije, u '20. Mrkonjić svojim drugim pogotkom povisuje na 3:0. Slično je krenulo i u drugom poluvremenu, nakon 8 minuta nastavka Patrik Džalto povisuje na 4:0, igrala se '53. Konačan rezultat Kutjevo – Vukovar 1991 0:5 postavio je Jose Julian Lugo Paz u '59. U 80. minuti isključeni su domaći igrač Josip Budimir i igrač Vukovara Mislav Dogan.Vukovar 1991 NAŠK objavljeno

Vuteks Sloga – Zrinski (J) 2:1

Do prve su pobjede došli nogometaši Vuteks Sloge. Utakmica nije dobro počela za domaćine jer je već početkom utakmice dosuđen kazneni udarac za goste, ali udarac Dos Santosa brani Miroslav Vuković. Odmah potom poveli su domaćini pogotkom Predraga Poznanovića, igrala se 15. minuta. Samo dvije minute kasnije bilo je 1:1, i to autogolom vratara Vukovića koji je nespretno reagirao na ubačenu loptu te ju poslao u vlastitu mrežu. Bolju igru domaćini su okrunili drugim pogotkom koji je postigao Marko Jelečki u '42. I u drugom poluvremenu Vuteks Sloga je bila bolja ekipa ali se rezultat nije mijenjao.

Ostali rezultati 13. kola: NAŠK – Graničar 0:0, Croatia Đakovo – Marsonia 2:1, Oriolik – Slavija 3:0, Sloga Nova Gradiška – Belišće 0:1, Valpovka- Bedem 3:0, Slavonija – Čepin 3:0, Slavonac Bukovlje – Vihor 3:2.