Borovo – KA Osijek 66:70

Košarkaši Borova u novo su prvenstvo ušli domaćim porazom od Košarkaške akademije Osijek 66:70. Prvu su četvrtinu dobili gosti 22:19 dok je druga četvrtina pripala Borovu 14:11, te se na odmor odlazi izjednačenim rezultatom 33:33. U nastavak nešto bolje ulazi Borovo i dobiva treću četvrtinu 16:15. U posljednjoj četvrtini gosti su bolji i dobivaju je 22:17 za pobjedu 70:66.

Borovo: Aleksandar Kapović 13, Aleksandar Vuković 12, Mario Rajšić 8, Nemanja Tomić 8, Luka Gavranović 7, Ivan Papeša 6, Mihajlo Ostojić 6, Mateo Pravdić 4, Miloš Damjanović 2, Robert Ragač 0, Đorđe Trbulin 0.

KA Osijek: Marin Jurić 22, Blaž Vojedilov 12, Matej Gerber 10, Ivan Miličević 8, Filip Novak 8, Luka Ivanišić 6, Ivan Pudar 2, David Jelenić 2, Tin Krišto 0.

Rezultati 1. kola: Županja – Rekord Tim 79:53, Vinkovci – Belišće 65:71, Požega – BŠK 55:63, Đakovo – Olimp Inspekt-ing 92:67