Izvrstan start vukovarskih gimnastičarki

Vratile se kući s četiri medalje i četiri pehara Vratile se kući s četiri medalje i četiri pehara Snimak: Arhiv GK Vukovar

Vukovarske gimnastičarke protekloga su vikenda odlično započele natjecateljsku sezonu 2013., osvojivši u Belom Manastiru četiri pehara i četiri medalje.

Na Kupu gradova Slavonije i Baranje uzele su drugo mjesto. U pojedinačnoj konkurenciji Dragana Bijelić osvojila je treće, a Tea Stojšić četvrto mjesto.

U 1. kolu D programa kadetkinje ekipno Gimnastičkog kluba Vukovar zauzele su prvo mjesto. Pojedinačno, prva je bila Miljana Poznanović, a peta Ella Kalentić.

Juniorke su ekipno bile druge, a u pojedinačnoj je konkurenciji u toj kategoriji Andrea Ožvat zauzela drugo mjesto.

Seniorke su također zauzele drugo mjesto ekipno, a  pojedinačno Dorotea Kalanj je osvojila drugo mjesto dok je Gabriela Dudić bila treća. Iduće natjecanje održava se u Vukovaru – 1. kolo C programa.