Greška
  • JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 111

Održan 7. Vukovar "HAMBURG" maraton

Održan 7. Vukovar "HAMBURG" maraton FOTO: AK Maraton Vukovar

Maraton koji okuplja istinske zaljubljenike u trčanje, održan je u subotu 16. listopada sa startom u 17 sati.

Nastupili su trkači iz RH, BiH i Srbije. Od trkača iz AK Maraton Vukovar, maraton je istrčao Stjepan Čošić, ujedno i organizator navedenog maratona, koji ih je do sada istrčao svih 7.

Pobijedio je Željko Zeljković, AK Panonija Pančevo (3:33:44), 2. Izidor Vuković AK Sljeme Zagreb (3:37:15), 3. Miša Segedi PK Železničar Inđija (3:38:35).

Isti dan u prijepodnevnim satima na "Memorijalno-humanitarnoj utrci Mario Madžar" na utrci od 5 km 1. mj. u kategoriji muških i ukupno 2. mj. osvojio je mladi član AK Maraton Vukovar Nikola Busić (20:42).

Na utrci od 10 km iz AK Maraton Vukovar nastupili su: Siniša Busić, Lidija Piljaš, Mirela Jelica, Domagoj Šeremet, Miroslav Drobina i Iva Gelo. Najbrži od njih bio je Siniša Busić (44:52) zauzevši 9. mjesto.