NAJNOVIJE
Od gripe je u Vukovaru zasad oboljelo 13 osoba

Epidemija gripe je počela, a po riječima epidemiologinje iz vukovarske ispostave Zavoda za javno zdravstvo Vukovarsko-srijemske županije dr.sc.Jasne Topolovec situacija je nešto bolja u odnosu na isto razdoblje prošle godine i to na razini cijele Hrvatske.

(Četvrtak, 16 Siječanj 2025 14:36)
Sutra počinje isplata nacionalne naknade za starije osobe

U petak 17. siječnja 2025. počinje isplata nacionalne naknade za starije osobe za prosinac 2024. korisnicima računa otvorenih u poslovnim bankama.

(Četvrtak, 16 Siječanj 2025 14:34)
Najavljena jedinstvena ribolovnica

Ministar poljoprivrede Josip Dabro jučer je tijekom aktualnoga sata u Hrvatskom saboru najavio je prijedlog izmjena i dopuna Zakona o slatkovodnom ribarstvu koje se donose na inicijativu sportskih ribolovnih društava. Tim bi izmjenama jedna ribolovnica pokrivala puno veće područje nego do sada.

(Četvrtak, 16 Siječanj 2025 13:10)
Prijava kandidata za novi saziv Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata

Upravni odjel za zdravstvo, socijalnu skrb i hrvatske branitelje Osječko-baranjske županije objavio je javni poziv za prijavu osoba za izbor i imenovanje članova Povjerenstva za zaštitu prava pacijenata na području županije.

(Četvrtak, 16 Siječanj 2025 12:56)
Međunarodno pravo ili pravo sile?

Državni arhiv u Vukovaru i Ogranak Matice hrvatske u Vukovaru organizirali su u arhivu predstavljanje knjige Vladimira Mateka 75 godina Vijeća Europe.

(Četvrtak, 16 Siječanj 2025 11:52)
TZ grada Vinkovaca u protekloj godini bilježi 29.166 dolazaka i 53.939 noćenja

TZ grada Vinkovaca u protekloj godini bilježi 29.166 dolazaka i 53.939 noćenja u gradu.

(Četvrtak, 16 Siječanj 2025 10:30)
Dvostruki prekršaj

Oko 13,35 sati 14. siječnja policijski službenici su u Negoslavcima zaustavili i kontrolirali osobni automobil slavonsko-brodskih registracijskih oznaka i 33-godišnjeg vozača te utvrdili kako upravlja vozilom prije stjecanja prava na upravljanje vozilom odnosno bez položenog vozačkog ispita.

(Srijeda, 15 Siječanj 2025 15:13)

Vukovarski triatlon klub nastupio na Olimpijskom triatlonu u Šamorinu

Vukovarski triatlon klub u Slovačkoj Vukovarski triatlon klub u Slovačkoj Foto: Vukovarski triatlon klub

Vukovarski triatlon klub nastupio je u Olimpijskom triatlonu u Šamorinu, nedaleko Bratislave. U Slovačku je otputovalo 18 članova kluba a natjecalo se 11. Uvjeti na utrci gdje se pliva 1500m, vozi 40km i trči 10km su bili više nego izazovni. Na dan privikavanja na uvjete je bilo hladno dok je na dan utrke bilo pakleno vruće. Voda se ipak zadržala na tankih 12,7 stupnjeva pa su tome pristupili s puno opreza. Bic staza brza, vjetrovita, a trčanje po različitim podlogama na +28 po suncu.Vukovarski triatlon klub2

Nekima je ovo bila prva utrka ovog tipa pa su u klubu posebno ponosni na Kum Sale II i Mario Pendić. Mirela je opet spasila čast žena pobijedivši u kategoriji u nešto kraćoj disciplini, a svi su drugi bili odlični. Treba još dodati da je u 6 triatlon disciplina nastupilo više od 2300 natjecatelja iz 48 zemalja. U klubu ističu odlične dojmove, odličnu energiju na još jednom zajedničkom pokušaju gdje su se svi međusobno bodrili i navijali jedni za druge - to je ono što ih najviše krasi i jako su ponosni na taj supermegaultra filing.

Pročitano 478 puta
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)
Objavljeno u Sport

FACEBOOK KOMENTARI

Poveži se s nama

Iz naših foto galerija