Greška
  • JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 54

Karatistima Vukovara '91 pet odličja na Kupu prijateljstva u Novom Sadu

Članovi Karate kluba Vukovar '91 na natjecanju u Novom Sadu Članovi Karate kluba Vukovar '91 na natjecanju u Novom Sadu Foto: KK Vukovar '91

Karate klub Vukovar '91 na međunarodnom natjecanju "Kup prijateljstva" u Novom Sadu osvojio je pet odličja.

Natjecanje je održano protekle nedjelje, a na turniru je sudjelovalo 250 natjecatelja iz 26 klubova iz Bosne i Hercegovine Hrvatske i Srbije.

Prvo mjesto i zlatnu medalju u kategoriji kate ekipno osvojili su Davor Macura, Alen Rubčić i Doris Rako. U kategoriji mlađi učenici kate pojedinačno zlatnu medalju je osvojio Karlo Kalanj. Također prvo mjesto i zlatnu medalju u kategoriji učenici kate pojedinačno osvojio je Alen Rubčić, dok je u kategoriji učenica zlatna medalja pripala Doris Ratko. Drugo mjesto i srebrnu medalju u kategoriji učenici kate pojedinačno osvojio je Davor Macura.