Greška
  • JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 59

Borovo i dalje bez pobjede u kvalifikacijama

Borovčani još čekaju prvu pobjedu u kvalifikacijama Borovčani još čekaju prvu pobjedu u kvalifikacijama arhiva

Košarkaši Borova upisali su novi poraz u kvalifikacijama za A-1 ligu, bolji od njih u Ludbregu bili su igrači Grafičara rezultatom 93:84.

U izjednačenom susretu presudila je peta osobna pogreška kapetana Borova Mihaela Bekavca sredinom posljednje četvrtine, kada su Borovčani došli na samo jedan koš zaostatka. Bez prve violine ekipe, momčad Damira Volodera je preko Darija Pušića još jednom smanjila na dva poena, ali u nastavku raspoloženi Andrej Bušić tricom i postignutim slobodnim bacanjem podiže prednost na 86:80. Gosti više nisu imali snage za potpuni preokret i Grafičar na kraju slavi.

Najučinkovitiji igrač susreta bio je Mihael Bekavac sa 25 koševa, Igor Škrlec je dodao 18, Danijel Katavić 16, a Dario Pušić 14 uz 18 skokova. U redovima pobjednika Vilim Poljak je zabio 21.