Komentirajući novi registrirani slučaj oboljele osobe na području Vukovara, ravnateljica OŽB Vukovar i bolnice hrvatskih veterana dr. Vesna Bosanac jer ispričala kako osoba nije pokazivala simptome, a testirana je u Vinkovcima jer je dolazila u doticaj sa zaraženim osobama.

Policijska uprava vukovarsko-srijemska je protekloga vikenda evidentirala sedam dojava o kršenju mjera samoizolacije.

U Iloku je u požaru obiteljske kuće u Ulici Milana Štefanika smrtno stradao njezin vlasnik 59-godišnji građanin Iloka.

Policija uhitila dvojicu provalnika, jedan maloljetan

U Ulici Blage Zadre u Vukovaru oko 4. travnja provaljeno je u ugostiteljski objekt odakle je iz unutrašnjosti otuđena oprema, odnosno građevinska kolica, hladnjak, pećnica, mlin za kavu i nekoliko neugrađenih nadzornih kamera.

(Ponedjeljak, 06 Travanj 2020 10:42)

Uspješan vikend za karatiste Vukovara '91.

Na turniru u Ivanić Gradu je sudjelovalo 560 natjecatelja i 57 klubova gdje su Vukovarci otišli sa sedam natjecatelja i osvojili 5 odličja a rezultati su sljedeći:

Brončana medalja u kategoriji ml.kadeti kate pojedinačno osvojio je Alen Rubčić

Srebrna medalja u kategoriji ml.učenici kate pojedinačno osvojio je Karlo Jukić

Brončana medalja u kategoriji učenici kate pojedinačno osvojio je Karlo Kalanj

Brončana medalja u kategoriji ml. učenici kate pojedinačno osvojio je Domagoj Roško

Brončana medalja u kategoriji učenice kate pojedinačno osvojila je Magdalena Kovačević

Nastupili su i Ivan Draganić i Asja Štalmajer ali ovaj put su ostali bez odličja.

U Osijeku 22.02.2015.g održano je u sportskoj dvorani „Gradski vrt“ prvenstvo regije Slavonije i Baranje na kojem je nastupilo 13 karate klubova gdje su nastupili najbolji karatisti u svim uzrastima, karate klub Vukovar je osvojio 24 medalje u kategorijama od Cicibana do Seniora, gdje su karatisti Vukovara pokazali da su i dalje vodeći klub po rezultatima u katama i ne zaostaju niti sa medaljama u borbama...
rezultati su sljedeći:

KATE

13 medalja u katama (5 zlatnih, 3 srebrne i 5 brončanih medalja)

Zlatne medalje su osvojili: Zoran Kiralj, Samanta Karaula i ekipa Vukovar`91 Juniorki, Kalanj Karlo i Jukić Karlo

Srebrne medalje su osvojili: Rubčić Robert, Asja Štalmajer i Vuković Vukašin

Brončane medalje su osvojili: ekipa Vukovar`91 ml. kadeti, Doris Rako, Ivan Draganić, Ema Štalmajer i Domagoj Roško

BORBE

11 medalja u borbama ( 3 zlatne, 3 srebrne i 5 brončanih medalja )

Zlatne medalje su osvojili: Jelena Šljokić, Sebastian Stanek, Filip Belobrajdić

Srebrne medalje su osvojili: Ivan Ilkić, Filip Alerić, Doamgoj Puđa,

Brončane medalje su osvojili: Stefan Gostimirović, Petar Musa, Dominik Požarko, Marko Miličević i Ilaj Macura.