HRK Borovo – RK Slatina 32:23

Rukometaši Borova došli su do vrijedne pobjede u 13. Kolu. Borovo je odlično otvorilo utakmicu te je na samom početku imalo prednost  od 5:1, ta se prednost do kraja poluvremena povećala na 16:9 i time bitno usmjerila utakmicu. U drugom poluvremenu Borovo je nastavilo sa sigurnom igrom što je na kraju rezultiralo s pobjedom od devet golova razlike. Najbolji strijelac u redovima domaćina bio je Igor Franić s 8 pogodaka, Hrvoje Opačak je postigao7, Abramović 5, Glavanović 4, Perendija i Polhert po 3, dok su Vuković i Grgić postigli po jedan pogodak. Najbolji strijelac utakmice bio je gostujući igrač Nikola Janečić s 9 pogodaka.

U ostalim utakmicama 13. Kola: Vidovec – Nova Gradiška 36:24, Garešnica – Požega 23:21, Ivanska – Novska 26:19, Brod – Viro Virovitica 33:32, Koprivnica – Nexe 2 – 35:29.