Pobjeda košarkaša HKK Vukovar u Županji

Ilustracija Ilustracija GL network

U petom kolu A2 košarkaške lige - regija Istok, HKK Vukovar ugostio je ekipu Županje pobijedivši je rezultatom 76: 66, poluvrijeme 39:31.

U redovima vukovarskih košarkaša predvodili su Tustonić s 18 te Boras i Katavić sa po 16 pogodaka, uz veliki učinak ostalih igrača naročito tijekom drugog poluvremena.  U idućem kolu Vukovarci gostuju u Vinkovcima , a ta bi utakmica sudeći po trenutnim rezultatima trebala biti derbi kola. Vinkovčani naime zasad nemaju niti jedan poraz, a Vukovarci su poraženi jednom i nalaze se na trećem mjestu prvenstvene tablice.

Odigrana je i utakmica šestog kola B1 košarkaške lige – Istok. Ekipa Škole košarke Vukovar sastavljena od kadeta i juniora HKK Vukovar savladala je ekipu Belišća rezultatom 86:72.