ŽRK Vukovar – ŽRK Baranja 19:15 (10:6)

Rukometašice Vukovara, teže su od očekivanog, pobijedile Baranju. Početak utakmice dao je naslutiti kako će rukometašice Vukovara ostvariti uvjerljivu i laku pobjedu. Sredinom prvog poluvremena Vukovar je imao vodstvo od pet golova razlike, bilo je 7:2, a na odmor se odlazi s četiri pogotka prednosti. U prvom dijelu ozlijedila se igračica Vukovara Nadovski, a u čvrstoj igri česti su bili prekidi igre zbog ozljeda. U drugom dijelu gostujuće rukometašice krenule su čvršće i preokrenule rezultat, prešavši u vodstvo 10:11. Sredinom drugog poluvremena, rukometašice Vukovara uspijevaju nametnuti svoju igru i s pet uzastopnih pogodaka preokrenuti rezultat s 11:13 na 16:13 i tu su prednost do kraja povećali na konačnih 19:15.

Ostali rezultati 11. kola: MN Cerna - Slavonka  27:15, Požega - Vinkovci  20:24, Orahovica - Petrijevci  27:27 i Olimpija - Mikleuš  32:22