Borovo – Garešnica 26:23 (12:12

Rukometaši Borova ostvarili su važnu pobjedu u teškoj utakmici protiv Garešnice. Prvo poluvrijeme bilo je izjednačeno, a Borovo je imalo vodstvo od dva pogotka na samom početku kada je vodilo 2:0, nakon toga se igralo gol za gol. Na poluvremenu rezultat je 12.12. Kod rezultata 15:15, Borovo postiže četiri uzastopna gola i stječe prednost koju gosti nisu uspjeli stići iako su u više navrata došli na gol zaostatka.  I pred kraj utakmice bilo je tijesno kada je rezultat bio 23:22, ali nakon toga tri uzastopna gola Borova rješavaju utakmicu. Za Borovo golove su postigli: Vuković 1, Grgić 2, Franić 9, Abramović 7, Opačak 2, Perendija 2, Polhert 3. Kod gostiju najbolji su bili Banović sa 7 pogodaka i Kelečić sa 6.