Porečanke ipak nadmoćnije

Odbojkašice Vukovara plasirale su se u četvrtfinale a za protivnika su dobile ekipu Poreča, koja se nakon dvije odigrane utakmice pokazala boljom. U prvoj utakmici u Poreču, domaće su odbojkašice pobijedile s 3:0, Vukovar je dobro ušao u prvi set koji je pripao domaćinu 28:26, Vukovar je parirao i u drugom setu koji je izgubio 25:21, u trećem setu nije bilo snage za preokret, Poreč je dobio s uvjerljivih 25:7. Nada je bila da se u drugoj utakmici može revanširati i u trećoj, eventualno, tražiti prolaz. Međutim u Vukovaru su prva dva seta pripala gošćama iz Poreča, treći je dobio Vukovar, međutim četvrti set je opet uvjerljivo pripao gošćama 15:25.

U drugim susretima Mladost ima dvije pobjede nad Dubrovnikom, Marina Kaštela dvije pobjede nad Novom Gradiškom a Rovinj dvije pobjede nad Vibrobetonom.