Borovo – Brod 27:25

Rukometaši Borova došli su do vrijedne pobjede u 18 kolu. Gosti su bolje otvorili utakmicu i imali su vodstvo od tri gola razlike, kod rezultata 3:6. Sredinom prvog poluvremena rukometaši Borova izjednačili su na 7:7 a potom i poveli s dva gola razlike, da bi pred kraj poluvremena napravili razliku od šest golova i na odmor se odlazi rezultatom 17:11. U drugo poluvrijeme bolje ulaze rukometaši Borova i vrlo brzo dolaze do deset pogodaka viška 23:13. Nakon visokog vodstva rukometaši Borova su se opustili što su iskoristili gosti i kod rezultata 24:16 postigli čak šest uzastopnih pogodaka "istopivši" prednost na samo dva gola razlike 24:22. Iznenađenje koje je bilo na pomolu, ipak se nije dogodilo i rukometaši Borova došli su do novih bodova.

Pogotke su za Borovo postigli: Opačak 6, Vuković, Grgić i Polhert po 5, Perendija 3, a Pinjuh, Franić i Abramović po 1 pogodak. Najbolji strijelac susreta bio je gostujući igrač Robert Filipović s 11 pogodaka, slijede: Janjić 6, Okružnik 5, Rašić 2 i Poznanović 1 pogodak.

Ostali rezultati 18. kola: Požega – Novska 24:20, Nova Gradiška – Viro Virovitica 27:22, Slatina – Koprivnica 40:20, Vidovec – Ivanska 40:31 i Nexe 2 – Garešnica 31:27.

U sljedećem kolu 11. travnja 2015. rukometaši Borova gostovat će u Koprivnici.