Prekinut proljetni niz

Nogometaši HNK Vukovar 1991. nisu uspjeli zadržati pozitivan niz rezultata u proljetnom dijelu prvenstva. Na svom terenu su izgubili od Koprivnice 3:1. Poveli su domaći igrači pogotkom Marinčića u 11. minuti susreta. Gosti su izjednačili u 46. minuti pogotkom Vukonića, da bi u 65. pogotkom Tucakovića i u 68. pogotkom Bukovca utakmica bila riješena.

Ostali rezultati 22. kola: Mladost A – Bjelovar 2:0, HNK Vukovar 1991. - Koprivnica 1:3, Podravina – ŽNK Virovitica 2:0, Slavonija – BSK 2:1, Belišće- Oriolik 3:0, Višnjevac – Croatia Đakovo 0:3, Međimurje – Slavija 1:0 i Mladost – Varaždin 2:2.