HRK "Borovo" – RK "Viro Virovitica" 28:27

Rukometaši Hrvatskog rukometnog kluba Borovo na svom su terenu pobijedili vodeću ekipu prvenstva Viro-Viroviticu rezultatom 28:27, i kako su i najavljivali, vjerojatno su riješili pitanje prvaka u ligi. U prvom su se poluvremenu izmjenjivala vodstva da bi u završnici gosti bili bolji i na odmor otišli s prednosti od tri gola, 11:14. Gubilo je Borovo i na početku drugog poluvremena s pet golova razlike ali je u završnici utakmice kod rezultata 24:26 postigao četiri uzastopna pogotka za vodstvo od 28:26, a gosti su na kraju uspjeli smanjiti na konačnih 28:27.

Ostali rezultati 20. kola: Nova Gradiška – Požega 36:30, Slatina – Novska 31:24, Vidovec – Koprivnica 40:31, Garešnica – Brod 31:27 i Nexe 2 – Ivanska 42:25.