3.HNL Istok

Rezultati 26. kola: Mladost A – BSK 2:0, ŽNK Virovitica – Koprivnica 0:3, Bjelovar – Oriolik 4:0, Podravina HNK Croatia Đakovo 0:2, Slavonija – Slavija 2:1, HNK Vukovar 1991. - Varaždin 1:1, Belišće – Mladost 1:1, Višnjevac – Međimurje 1:1.

HNK Vukovar 1991. - Varaždin 2:2 (2:1)

Nogometaši Vukovara odigrali su na svom terenu bez pobjednika protiv Varažidna. Poveo je Vukovar pogotkom Ivana Koledića u 16. minuti susreta, a sedam minuta kasnije na 2:0 povisio je Miloš Mišić. Gosti se vraćaju u igru pogotkom Daria Vizingera u 34. minuti susreta, da bi konačan rezultat postavio Luka Ivanović u 52. minuti.