„PRVI REKET VUKOVARA – 2015“

Slavica Mišić, Goran Cerić i Mijo Mrgan pobjednici su turnira u svojim kategorijama.

Dana 29. i 30. kolovoza održan je tradicionalni turnir, gdje su se igrači i igračice s područja grada Vukovara borili za pobjednika turnira a time i za rekreativnog prvaka za tekuću godinu. Turnir je bio podjeljen u tri kategorije : Glavni turnir, Utješni turnir i Turnir za dame. Na turniru je sudjelovalo 20 natjecatelja koji su dobili prigodne sportske nagrade za uspomenu na ovaj turnir u obliku sportskih majica i gaćica za svakog natjecatelja. Turnir je protekao u fer i sportskom natjecanju, a natjecatelji su imali osigurane hladne napitke i jelo tijekom trajanja turnira.

Na samom kraju turnira uručeni su i pehari pobjednicima i finalistima po skupinama.

Turnir za Dame, igrao se po sistemu svatko sa svakim a pobjednica je Slavica Mišić koja je ostvarila sve četiri pobjede dok je drugoplasirana Sandra Mudri s tri pobjede i jednim porazom.

Glavni turnir - pobjednik je Goran Cerić koji je u finalu pobjedio Nenada Tomića rezultatom 2-0 u setovima ( 6-3, 6-1 )

Utješni turnir - pobjednik je Mijo Mrgan koji je u finalu pobjedio Borisa Hlatkog rezultatom 2-0 u setovima ( 6-3, 7-5 ).