Vukovar 1991 - Koprivnica 5:0

HNK Vukovar 1991 - Koprivnica HNK Vukovar 1991 - Koprivnica Foto: Kery

3. HNL Istok

Rezultati 15. kola: Slavonija – Marsonia 0:1, HNK Vukovar 1991 - Koprivnica 5:0, Varaždin - Oriolik 1:1, Bjelovar – Mladost Ždralovi 1:1, Belišće - BSK 5:0, Croatia Đakovo – Podravina 2:2,

Međimurje – Slavija 5:0. Višnjevac – Mladost Antin – utakmica se igra 22.11.2015.

U posljednjem kolu jesenskog dijela prvenstva, nogometaši Vukovara 1991. ostvarili su visoku pobjedu nad Koprivnicom od 5:0. Po teškom i kišovitom vremenu Vukovar je sve riješio u prvom poluvremenu kada je postigao četiri pogotka. Vukovar u vodstvo dovodi Plum već u drugoj minuti susreta, Vedran Malecki povisio je na 2:0 u 33. minuti a dvije minute kasnije u strijelce se upisao i Saša Šest. Svoj drugi pogodak Plum postiže minutu prije kraja prvog poluvremena, da bi konačan rezultat postavio Malecki svojim drugim golom u 54. minuti susreta.