2. HRL Sjever

Borovo - Vidovec Borovo - Vidovec Foto: Kery
  1. HRL Sjever

Rezultati 8. kola: Borovo – Vidovec 31:31, Brod – Garešnica 27:32, Ivančica Ivanec – Slatina 31:28, Ludbreg – Požega 25:36, Prelog – Viro Virovitica 28:33 i Čakovec – Nexe 2 33:31.

Rukometaši Borova odigrali su neriješeno 31:31 s drugoplasiranom ekipom prvenstva Vidovecom. Prvo poluvrijeme pripalo je Borovu 16:15. U prvom dijelu drugog poluvremena Borovo vodi četiri gola razlike 23:19, no gosti serijom pogodaka preokreću rezultat na 23:25 a potom u završnici vode i s četiri gola prednosti 26:30. Ipak, igrači Borova uspijevaju poravnati na 30:30, u zadnji napad Borovo ulazi rezultatom 31:31, no u dva pokušaja nisu uspjeli postići rezultat. Najbolji strijelac u redovima Borova bio je Ivčić s osam pogodaka dok je Polhert postigao sedam, po pet su dali Matej Barić i Perendija, tri Glavanović, dva Franić i jedan pogodak Vuković. Kod gostiju su Melnjak i Jeftić postigli po osam pogodaka.