Poraz odbojkašica Vukovara

Vukovar - Marina Kaštela Vukovar - Marina Kaštela Kery

Rezultati 13. kola: Nova Gradiška – Mladost 0:3, Vukovar – Marina Kaštela 1:3 (25:17,13:25,18:25,21:25) , Rovinj Rovigno – Poreč 1:3, Vinkovci – Dubrovnik 1:3.

Odbojkašice Vukovara nisu uspjele doći do bodova na svom terenu, bolja od njih bila je drugoplasirana ekipa prvenstva Marina Kaštela. Početak utakmice pripao je odbojkašicama Vukovara koje su prvi set dobile uvjerljivo 25:17. Nakon prvog seta uslijedio je pad u igri Vukovara što se gošće iskoristile za vodstvo od 2:1. U četvrtom setu mogao je Vukovar napraviti preokret no svoje su šanse odbojkašice Vukovara propustile na početku seta čime su gošćama omogućile uvjerljivu pobjedu.