Košarka: Osječki sokol – Vukovar 84:89

Osječki sokol: Kamaldin Gamma 26, Toni Kovač 16, Luka Jakić 12, Matko Fančović 12, Vedran Došen 8, Luka Šarić 6, Mislav Raić 4, Luka Lovretić 0, Sven Ostojić 0, Filip Zgonjanin 0, Toni Budalić 0.

Vukovar: Matej Katavić 24, Marko Raič 22, Danijel Katavić 18, Ivan Buljubašić 11, Antonio Ragač 7, Patrik Bjelanović 7, Ante Ivan Rajković 0, Filip Bjelanović 0, Matija Matijević 0, Marko Mandić 0.

Košarkaši Vukovara pobjedom su zaključili prvenstvo u A 2. Hrvatskoj košarkaškoj ligi. Domačini su bolje ušli u susret i dobili prvu četvrtinu s 25:16. Druga četvrtina pripala je Vukovaru 24:20, a na odmor se otišlo rezultatom 45:40 za domaćina. Drugo poluvrijeme pripalo je Vukovar 49:39 za konačnu pobjedu 89:84. Vukovar je prvenstvo završio na trećem mjestu.