Košarka: Borovo – Međimurje 101:81

Borovo - Međimurje Borovo - Međimurje Foto: Kery

Košarkaši Borova u trećem su kolu Kvalifikacijske lige za popunu 1. A Hrvatske košarkaške lige na svom terenu pobijedili Međimurje 101:81. Na poluvremenu je bilo 46:34. Borovo je dobro otvorilo utakmicu i u prvoj je četvrtini stekao prednost od osam koševa. Sigurnom igrom tu je razliku povečavao tijekom utakmice na konačnih 20 koševa razlike. Gosti niti u jednom trenutku nisu ozbiljnije ugrozili vodstvo Borova. Najbolji strijelac utakmice bio je Predrag Šuput s 30 koševa, Rajšić 19, Bekavac 15, Bosić 14, Brocić 9, Lazić 8, Madžar 4, Pušić 2, Knežević, Bobinac, Pejaković, Kapović. Kod gostiju najbolji strijelac bio je Danijel Krajačić s 27 koševa. U srijedu 20.4.2016. igra se četvrto kolo, Borovo je ponovno domaćin a u goste dolazi Hermes Analitica ekipa koja je ostvarila dvije pobjede. Utakmica počinje u 19,00 sati.