Kvalifikacije za A-1 ligu: Stoja - Borovo 68:76

Košarkaši Borova došli su do prve gostujuće pobjede i to nad Stojom iz Pule. Stoja je bolje otvorila utakmicu i prvu četvrtinu dobila 20:14. U drugoj četvrtini je istom mjerom uzvratilo Borovo 23:17 i na odmor se odlazi neodlučenim rezultatom 37:37. Borovo je u trečoj četvrtini nastavilo s dobrom igrom i dobio je 21:16. U zadnjoj četvrtini domaćini su uspjeli poravnati na 68:68 i zakompicirati završnicu, međutim Šuput i Bekavac svojim su pogocima donijeli bodove Borovu.

STOJA: Pajković, Gustovarac, Ivis, Gržinić, Dasko 9, Ivanković 4, Martinović 3, Tumpić 4, Maljić 25 (1-3), Đugum 16 (6-7), Drobnjak, Premasunac 7 (1-2).

BOROVO: Brocić 2, Đerić, Madžar, Bosić, Lazić 2 (2-4), Knežević, Bekavac 27 (7-10), Rajšić 11 (2-2), Bobinac, Kapović, Pušić 6 (0-1), Šuput 27 (8-8).

U drugom susretu Hermes Analitica je nastavila s niz pobjeda i sa 105:76 pobijedila Međimurje.