Košarka: Međimurje – Borovo 79:91

Borovo - Međimurje Borovo - Međimurje Foto: Kery

Rezultat po četvrtinama: 13:19, 24:23, 24:29, 18:20.

Košarkaši Borova pobijedili su Međimurje i u uzvratnoj utakmici u gostima. Borovo je bolje ušlo u utakmicu i nakon prve četvrtine imali su vodstvo od šest koševa razlike a na poluvrijeme odlaze rezultatom 37: 42. Slično se igralo i u drugom poluvremenu i Borovo je nakon treće četvrtine imalo prednost od deset koševa. Tu prednost do kraja utakmice Borovo povečava za konačan rezultat 79:91. Za Borovo nije nastupio Šuput. U drugom susretu Jazine Arbanasi su na svom terenu izgubili od Hermes Analitice 74:79. Nakon prve četvrtine Jazine su vodile s 30:17. Gosti su uzvratili u trečoj četvrtini sa 7:22 te su prednost zadražali do kraja utakmice.

Borovo: Brocić 8, Đerić, S. Knežević, Bosić 6, D. Knežević, Bekavac 27, Rajšić 21, Pejaković, Kapović 2, Pušić 15.

U subotu u pretposljednjem kolu igraju Stoja – Jazine i Hermes Analitica – Borovo.