Borovo – Fenix Osijek 28:25

Borovo - Đakovo Borovo - Đakovo Foto: Kery

Rukometaši Borova očekivano su došli do novih bodova protiv posljednje ekipe prvenstva Fenix Osijek. Borovo je kontroliralo utakmicu, ali je prvo poluvrijeme bilo izjednačeno, igralo se gol za gol a do prednosti od dva gola Borovo je došlo kod rezultata 11:9. Na odmor se odlazi rezultatom 15:12. U drugom poluvremenu gosti su se približili na dva gola zaostatka no za iznenađenje nisu imali snage. N

ajbolji strijelac utakmice bio je gostujući igrač Ante Marković koji je postigao 10 pogodaka, Luka Vuk 6, Milan Skokić 4, po dva pogotka su postigli Maroje Raguž i Josip Pavičić dok je 1 pogodak postigao Luka Kuštro.

Za Borovo po 6 su pogodaka postigli Renato Luketić, Mario Tuša i Neven Radojević, 3 pogotka Marin Vuković, Ivan Pinjuh i Josip Žulj, dok je 1 pogodak postigao Marko Naletilić. U ostalim susretima: Đakovo – Nova Gradiška 36:27, Brod – Valpovka 29:27, Slatina – Nexe 2 25:25, Osijek 2 – Županja 34:24.