Marina Kaštela – Enna Vukovar 3:1

Enna Vukovar Enna Vukovar Foto: Kery

Odbojkašice Marina Kaštele revanširale su se odbojkašicama Enne Vukovar za jedini poraz u dosadašnjem dijelu prvenstva, kada su u Vukovaru poražene 3:2. Domaće su odbojkašice vodile 2:0 u setovima (25:20, 25:13), treći set je pripao Enni Vukovar 24:26. Ipak domaće odbojkašice nisu dozvolile iznenađenje te su dobile četvrti set 25:14. Ovom se pobjedom Marina Kaštela bodovno izjednačila s vodećom Mladosti. U ostalim susretima: Osijek – Dinamo 1:3, Rijeka CO – Brda 3:0, Olimpik – Split 0:3, Kaštela – Mladost 3:2, Dubrovnik – Poreč 3:0.

12. Olimpik 1

U sljedećem kolu, 13. veljače odbojkašice Enne Vukovar gostuju kod posljednje ekipe prvenstva Olimpika. Ostali parovi su: Dubrovnik – Osijek, Poreč – Kaštela, Mladost – Marina Kaštela, Split – Rijeka CO, Brda – Dinamo.