Mitnica je prvak 2. Županijske nogometne lige Nogometnog središta Vukovar

Radnički - Mitnica Radnički - Mitnica Foto: Kery

Radnički – Mitnica 1:1

U posljednjem kolu 2. Županijske nogometne lige Nogometnog središta Vukovar u gradskom derbiju Radnički i Mitnica odigrali su 1:1, što je bilo dovoljno Mitnici za osvajanje prvog mjesta i plasman u Prvu Županijsku nogometnu ligu Vukovarsko-srijemsku.

Hajduk iz Bapske pobijedio je Lovas 4:1 i prvenstvo je završio na drugom mjestu s 48 bodova koliko ima i Mitnica na prvom mjestu, ali ima lošiji međusobni skor s Mitnicom. Nakon osvajanja prvenstva i proslave, o putu ka osvajanju prvog mjesta više nam je rekao predsjednik HNK Mitnica Antun Karaula - Na početku sezone složili smo ekipu i procijenili smo da ta momčad ima realne uvjete da osvoji prvo mjesto i na koncu jesenskog dijela prvenstva imali smo dva boda više od Hajduka iz Bapske.Radnički Mitnica3

Krenuli smo u proljetni dio, međutim tu se dogodilo nekoliko kikseva. Osvojili smo prvenstvo, ostvarili uspjeh ali teže od očekivanog. Možda smo u nekim utakmicama protivnike podcijenili, jednostavno dogodi se kiks kao s Mohovom 1:1 i Sremcem gdje smo kod kuće izgubili 2:1 – rekao je predsjednik HNK Mitnice Antun Karaula te dodao – U srijedu nas očekuje kup utakmica s HNK Vukovar 1991 i nakon toga je ljetna stanka. Datum početka priprema za novo prvenstvo još ne znamo, jer ne znamo niti kada počinje prvenstvo, niti koliko će ekipa biti. Što se tiče igračkog kadra bit će sigurno još 3-4 nova igrača – zaključio je Karaula.Radnički Mitnica5

Radnički – Mitnica 1:1 (0:1 Josip Sabljić '18, 1:1 Mateo Mutnjaković '31)

Lovas – Hajduk Bapska 1:4 ( 0:1 David Šimić '7, 1:1 Ivan Antolović '21, 1:2 Ivan majačić '40, 1:3 Dominik Gajdašić '53, 1:4 Dino Debeljuh '83)

Sloga, Borovo – Hajduk Tovarnik 0:4 ( 0:1 Mladen Jurina '77, 0:2, 0:3, 0:4 Matej Ujaković '80, '85, '89)

Sremac Ilača – Mohovo 6:0 ( 1:0 Đuro Petričević '23, 2:0 Borna Tekić '55, 3:0 Antonio Tulić '56, 4:0 Đuro Petričević '64, Antonio Tulić '70, 6:0 Antonio Tulić '76)Radnički Mitnica4