Slatina – Borovo 35:22

Borovo - Brod Borovo - Brod Foto: Kery

U 2. Hrvatskoj rukometnoj ligi istok ekipa Slatine slovi za favorita lige, što je i potvrdila u utakmici s Borovom. Domaćini su već na otvaranju utakmice imali 5:1, i ta je razlika držana do kraja poluvremena koje je završilo 17:10. I na otvaranju drugog poluvremena Slatina pravi seriju od 4 gola za rezultat 21:11 i ta je razlika održavana do kraja utakmice za konačnih 35:22. Najbolji strijelac utakmice bio je igrač Slatine Matija Lisinski s 10 golova, dok je u redovima Borova Neven Radojević postigao 7 pogodaka.

Rezultati 3. kola: Valpovka – LiPa 43:17, Brod – Nexe 2 29:32, Feniks – Nova Gradiška 33:28, Slatina – Borovo 35:22, Osijek 2 – Županja 29:19.