Mikleuš – Vukovar 36:21

Vukovar - Lipik Vukovar - Lipik Foto: Kery

Rukometašice Mikleuša zasluženo su došle do pobjede protiv rukometašica Vukovara u 3. Hrvatskoj rukometnoj ligi istok. Kod rezultata 5:4, Mikleuš pravi seriju od pet golova i odlazi na 10:4. Poluvrijeme završava 18:13. Domaći sastav i u drugom poluvremenu igra u istom ritmu i dolazi do sigurne pobjede 36:21. U domaćoj ekipi najbolji strijelci su s 9 pogodaka Sara Špiranec, te po 8 Nives Svečak i Josipa Lukić. Za Vukovar 7 golova postiže Darija Foriš, a Ivana Cindrić 6. Ostali susreti 3. kola: Lipik – Darda 21:29, Osijek 3 – Petrijevci 15:32, Multinorm Cerna – Slavonka 29:20.