Marsonia – Borovo 117 – 59

Borovo - Olimp Inspekt ing Borovo - Olimp Inspekt ing Foto: Kery

Košarkaši Borova odigrali su još jednu utakmicu s ekipom s vrha prvenstvene ljestvice. Marsonija je potvrdila svoju kvalitetu i nakon prvog poluvremena imala je prednost 61:37. Domaći košarkaši nisu posustali niti u drugom poluvremenu i došli su do visoke pobjede 117:59. Unatoč porazu najbolji strijelac utakmice je košarkaš Borova Filip Belobrajdić koji je postigao 26 koševa, uz njega po 7 koševa postigli su Rajšić i Kapović. U domaćem sastavu najbolji strijelac je Svan Stojsavljević s 21 košem.

Rezultati 9. kola: KA Osijek – Rekord Tim 79:72, Požega – Županja 66:49, Đakovo – Vinkovci 86:77, Olimp Inspekt Ing – odgođeno.