Greška
  • JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 109

Neporaženi Vukovar 1991 nakon derbija u Dugopolju preuzeo prvo mjesto u 1. NL

Neporaženi Vukovar 1991 nakon derbija u Dugopolju preuzeo prvo mjesto u 1. NL Foto: HRV

Odigrano je pet od šest utakmica petog kola SuperSport 1. NL.

U derbiju kola Dugopolje i Vukovar 1991 odigrali su 1:1.

Domaćin Dugopolje poveo je golom Ivana Rodića iz jedanaesterca u 24. minuti. Vukovar je izjednačio preko Josipa Barišića u 51. minuti, a Dugopolje je moglo do pobjede u 84. minuti. Rodićev jedanaesterac obranio je vratar Franko Kolić.

Vukovar 1991  jedina je neporažena momčad lige i trenutno drži prvo mjesto.

Prestići ga može Rudeš ako u nedjeljnoj utakmici ne izgubi kod Croatije iz Zmijavaca.

U preostalim utakmicama u ovome kolu BSK i Dubrava su odigrali 1:1 u Bijelom Brdu, Cibalia je pobijedila Orijent 1:0 u Vinkovcima, a Jarun je u Zagrebu slavio protiv Solina 2:1.

U utakmici koja se odigrala u petak, Kustošija je pobijedila Hrvatski dragovoljac 2:0.

U sljedeću subotu, 17. rujna, Vukovar 1991 na stadionu u Borovu naselju dočekuju Croatiju.