Slavija – Borovo 25:35

Borovo - LiPa Borovo - LiPa Foto: Kery

Borovo je odigralo još jednu odličnu utakmicu. U gostima su pobijedili Slaviju 35:25. Već na početku utakmice Borovo je steklo prednost 5:1 i domaći igrači se niti na trenutak nisu približili izjednačenju. Na poluvremenu je bilo 19:9 za Borovo. Istim ritmom se igralo i u nastavku za pobjedu Borova 35:25. Za Borovo po 8 su pogodaka postigli Igor Franić i Tomas Edl, po 5 Ivan Skaramuca i Ante Marković, 4 je postigao Ivan Pinjuh, po 2 Luka Kuštro i Dorijan Bušić dok je 1 pogodak postigao Renato Luketić. Najbolji strijelac u domaćim redovima bio je Luka Šamal sa 7 golova.

Rezultati 4. kola: Orahovica – Valpovka 27:26, Osijek 2 – Brod 31:23, Petrijevci – LiPa 34:25, Slavija – Borovo, Županja – Nova Gradiška BD Gruppe Austria 30:24.