Požega – Borovo 78:95

Borovo - Olimp Inspekt ing Borovo - Olimp Inspekt ing Foto: Kery

Košarkaši Borova u četvrtak su odigrali odgođenu utakmicu 4. kola s Vinkovcima, gdje su zamijenili domaćinstva pa je utakmica odigrana u Vinkovcima. Borovo je pobijedilo rezultatom 76:93. Već u prvoj četvrtini Borovo je napravilo razliku od 15-ak koševa i s takvom se prednošću otišlo na odmor. Početak drugog poluvremena bio je bolji za domaćina no kako je utakmica odmicala Borovo je pravilo sve veću razliku za konačnih 76:93. Na toj utakmici su se ozlijedila dva igrača, dok je jedan igrač dobio temperaturu. Kako su već u subotu trebali gostovati u Požegi Borovo je tražilo odgodu utakmice, međutim Požega nije na to pristala pa je oslabljeno Borovo otišlo na gostovanje. Pokazalo se da je i u takvom stanju puno bolja ekipa od domaćina te je pobijedila 78:95. Borovo je bolje ušlo u utakmicu i imalo je nakon prvog poluvremena vodstvo 41:52. Kontrolirali su utakmicu i drugo poluvrijeme gdje domaćini nisu uspjeli zaprijetiti Borovu. Konačan rezultat je 78:95

Rezultati 6. kola: Đakovo – Vrijednosnice Osijek 103:82, Požega – Borovo 78:95, Marsonia – Belišće 81:59, KA Osijek – Županja – igra se 29.11.2022..