Borovo – Slavija 40:26

Borovo - Nova Gradiška Borovo - Nova Gradiška Foto: Janoš Kery

Posljednja ekipa prvenstva Slavija nije imala puno šansi protiv Borova u 2. Hrvatskoj rukometnoj ligi istok. Gosti su u prvom poluvremenu uspijevali koliko-toliko pratiti Borovo, no drugo je poluvrijeme bila "jednosmjerna ulica". Svi su se rukometaši Borova upisali u strijelce a najviše su golova postigli Ivan Pinjuh 7, te Neven Radojević i Mihael Novokmet po 6 golova. U gostujućem sastavu po šest su pogodaka postigli Filip Mandić i Luka Šamal.

Rezultati 13. kola: Borovo – Slavija 40:26, Brod – Osijek 2 -:-, LiPa – Petrijevci 33:28, Nova Gradiška BD Gruppe Austria – Županja 25:25, Valpovka – Orahovica 35:19.