Rukometašice Vukovara "pregazile" Đurđevac

U 14. kolu Druge Hrvatske rukometne lige Sjever – žene, rukometašice Vukovara pobijedile su Đurđevac s visokih 36:20. Na poluvremenu je bilo 13:10. Iako su gošće imale početno vodstvo od 2:0, igralo se izjednačeno cijelo prvo poluvrijeme. Drugo poluvrijeme je u znaku rukometašica Vukovara gdje već na početku drugog poluvremena odlaze na 21:13 i time rješavaju utakmicu. Konačan rezultat 36:20. Najbolji strijelac susreta je Željka Šterc s 11 golova, slijede: Damjanović 6, Trbojević i Dragojević po 5, Maksimović 4, Tica 2 a po jedan pogodak postigli su Bojčić, Žužić i Granat. Kod gošći najbolja je bila Šanteković sa 7 pogodaka. U ostalim susretima: Darda - KTC 30:38 i Tvin Virovitica – Pitomača 15:31. U sljedećem kolu Vukovar je slobodan.